Kaip pirkti?

Pirkti bilietus portale www.autobusubilietai.lt yra paprasta ir tuo greit įsitikinsite.

Pasirinkite kur važiuosite


Suveskite išvykimo ir atvykimo miestus, pasirinkite vykimo datą kalendoriuje, laiką. Taip pat galite pasirinkti įsigyti ir bilietą kelionei atgal (taip sutaupysite iki 20% bilieto kainos). Įvedus stotelės pirmas tris raides atsiras sąrašas. Paspaudę mygtuką Tęsti gausite galimų kelionių sąrašą.

Kelionės pasirinkimas


Sąraše pateikiami visi vykimai. Visa informacija yra aktuali ir tikra, įvertinant savaitgalius, šventines dienas ir t.t. Pirkti galima tik tuos bilietus, kuriems rodoma kaina ir juos galima pasirinkti. Norėdami pirkti bilietą į konkretų vykimą spauskite Pasirinkti.


Kelionių sąraše paspaudę ant konkretaus vykimo pavadinimo gausite detalų reiso tvarkaraštį.


Norėdami patikslinti paiešką, ieškoti kito vykimo pasinaudokite kairėje svetainės pusėje esančia forma, nereikės grįžti į pradinį langą.

Keleivių duomenų suvedimas


Pasirinkę konkrečią kelionę pateksite į keleivių duomenų suvedimo langą. Iš sąrašo pasirinkite kiek bilietų pirksite. Suveskite kiekvieno keleivio vardą, pavardę ir teisingai parinkite nuolaidas.

Jau pirkę ir registruoti sistemos vartotojai gali prisijungti, o neregistruoti gali prisiregistruoti, arba tęsti be registracijos. Registruoti vartotojai mato visus pirktus bilietus vienoje vietoje, paprasčiau juos valdo.

Duomenų patvirtinimas ir mokėjimo būdo pasirinkimasPatikrinkite ar teisingai pasirinkote kelionę, keleivių duomenis. Jei turite dovanų kuponą, jį galite čia panaudoti: įveskite numerį ir paspauskite Gauti nuolaidą.

Pasirinkite apmokėjimo būdą ir susipažinę su pirkimo sutartimi pažymėkite tai varnele.

Apmokėję už bilietus gausite tai patvirtinantį elektroninį laišką ir galėsite juos atsispausdinti.