Pagalba

Svarbu

 • Bilietai pirkti www.autobusubilietai.lt yra elektroniniai. Tai reiškia, kad teisingai pasirinkę ir apmokėję bilietą Jūs patys jį atsispausdinate ar atsisiunčiate į savo išmanųjį įrenginį. Internetu perkamiems bilietams galioja bendros taisyklės: galite savarankiškai pasirinkti bilieto rūšį pagal taikomas lengvatas, keisti išvykimo datą ir grąžinti bilietą.
 • Parduodamų vietų autobuse skaičius nuolatos kinta, todėl apmokėjimo procedūrai atlikti skiriamas 30 min laikas.
 • Lengvatine kaina pirktu bilietu gali naudotis keleivis, turintis atitinkamą pažymėjimą ar kitą dokumentą suteikiantį teisę važiuoti autobusu lengvatine kaina. Primokėti kainos skirtumą bilietui iki pilnos vertės, kuris buvo pirktas lengvatine kaina, NEGALIMA.
 • Apmokėtas bilietas automatiškai įtraukiamas į autobuso keleivių sąrašą ir pateikiamas autobuso personalui. Teisę važiuoti suteikia tik į keleivių sąrašą įrašytas bilietas.

D.U.K.

 • Ar būtina atsispausdinti autobuso bilietą?

  Bilieto spausdinti nėra būtina - jį galima vairuotojui pateikti ir išmaniajame įrenginyje. Svarbu, kad kelionės metu jūsų išmanusis įrenginys neišsikrautų.

  Ar šis atsakymas Jums padėjo?
 • Kaip galiu grąžinti bilietus?

  Grąžinti bilietus galite:

  - prisijungę prie savo paskyros - pagrindinio meniu juostoje svetainės viršuje užeikite ant Prisijungti nuorodos ir atsidariusiame blokelyje įveskite savo vartotojo vardą ir slaptažodį. 
  - Jei pirkote bilietus kaip neregistruotas vartotojas, bilietų valdymui naudokitės el.paštu atsiųstame laiške esančia nuoroda. 

  Prisijungus Jums tereikia pasinaudoti prie bilieto esančia nuoroda Grąžinti bilietą. Primename, kad elektroninėje parduotuvėje pirktus bilietus galima grąžint tik elektroniniu būdu. 
  Ar šis atsakymas Jums padėjo?
 • Ar galiu autobusu vežtis lagaminą?

  Transporto priemonės salone kiekvienas keleivis turi teisę nemokamai vežtis vieno rankinio bagažo, kurio matmenys ne didesni kaip 60 x 40 x 20 cm arba kurio bendra matmenų suma ne didesnė kaip 120 cm, vienetą. 

  Transporto priemonės bagažinėje už mokestį galima vežti vieną bagažo, kurio matmenys ne didesni kaip 100 x 50 x 30 cm arba kurio bendra dydžių suma ne didesnė kaip 180 cm, vienetą. Antrą arba didesnį negu šie matmenys bagažo vienetą keleivis gali vežti tik tada, jei, baigus keleivių įsodinimą, bagažinėje lieka laisvų vietų.

  Ar šis atsakymas Jums padėjo?
 • Kaip galiu prisijungti prie jau nupirktų bilietų?

  Pagrindinio meniu juostoje svetainės viršuje užeikite ant Prisijungti nuorodos ir atsidariusiame blokelyje įveskite savo vartotojo vardą ir slaptažodį. Jei pirkote bilietus kaip neregistruotas vartotojas, bilietų valdymui naudokitės el.paštu atsiųstame laiške esančia nuoroda.

  Ar šis atsakymas Jums padėjo?
 • Kur reikia kreiptis dėl informacijos ir kilus problemoms?

   Kreiptis dėl iškilusių problemų ar informacijos galite elektroniniu paštu info@autobusubilietai.lt

  Ar šis atsakymas Jums padėjo?
 • Kodėl verta tapti registruotu vartotoju?

   Jei planuojate pirkti bilietus ne vieną kartą, siūlome tapti registruotais vartotojais, nes tokiu atveju Jums bus paprasčiau valdyti visus kada nors pirktus bilietus - juos matysite vienoje vietoje.

  Ar šis atsakymas Jums padėjo?
 • Ką daryti jei pamiršau slaptažodį?

  Pasinaudokite nuoroda Pamiršote slaptažodį, kuri yra po prisijungimo forma.

  Ar šis atsakymas Jums padėjo?
 • Kur galiu perskaityti bilietų pirkimo taisykles?

  Šios taisyklės yra pateikiamos kaskart perkant bilietus ir su jomis privalote sutikti. Taip pat šią sutartį galite perskaityti čia 

  Ar šis atsakymas Jums padėjo?
 • Ką daryti jei nesulaukiau autobuso ar dėl gedimo bei kitų nenumatytų sąlygų nepasiekiau kelionės tikslo?

  Tokiu atveju galite grąžinti bilietą arba jo dalį. Jums tereikia prisijungti prie savo bilietų ir pasinaudoti prie bilieto esančia nuoroda Grąžinti bilietą. Kadangi tai bus grąžinimas po išvykimo, aprašykite visą situaciją kas ir kaip buvo. Mes išsiaiškinę situaciją Jums atsakysime ir grąžinsime pinigus.

  Ar šis atsakymas Jums padėjo?
 • Ar mano dešimties metų vaikui yra taikoma nuolaida keliauti autobusu Lietuvoje?

  Bendrojo ugdymo mokyklų moksleiviams, kuriems yra sukakę 10 metų ir daugiau - valstybės kompensuojamos nuolaidas nėra taikomos. Vis tik pasirinkdami ŠEIMOS BILIETĄ  su savo vaikais galite keliauti net iki 40% pigiau. Daugiau informacijos apie ŠEIMOS BILIETĄ rasite čia.

  Ar šis atsakymas Jums padėjo?