ŽALGIRIO EKSPRESAS | EUROLYGA < Grįžti atgal
Žalgirio ekspresas: Žalgiris - Herbalife

Kauno „Žalgiris“ ir ilgametė komandos partnerė „Kautra“ veža krepšinio fanus stebėti Eurolygos rungtynių. Keliauk į Eurolygos rungtynes autobusu kartu su būriu fanų! 

Kovo 7 dieną Kauno "Žalgirio arenoje" laukia kova su Gran Kanarijos „Herbalife“ komanda. Keliaukime kartu ir padėkime komandai siekti taip reikalingos pergalės Eurolygoje. Paskubėk, nes bilietai sparčiai tirpsta.

Akciniai paketai nuo 7,9 €

Sirgaliai gali įsigyti akcinius paketus bei pirkti autobuso ir rungtynių bilietus atskirai. 

Į akcinį "Žalgirio ekspreso" paketą įeiną autobuso bilietai pirmyn ir atgal bei rungtynių bilietas 314-315 sektoriuose. 

Akcinio "Žalgirio ekspreso" paketo kaina skiriasi priklausomai nuo miesto iš kurio vyksite į rungtynes. 

Paskubėkite įsigyti akcinius paketus, nes jų skaičius yra ribotas. Akcinius "Žalgirio ekspreso" paketus galite įsigyti čia 

Išsirinkite norimą vietą arenoje

Jei norite keliauti į rungtynes "Žalgirio ekspresu", bet norite sėdėti geriausiose arenos vietose - puiku! 

Galite nusipirkti autobuso kelionę pirmyn/atgal bei vietą arenoje atskirai. Tai yra labai patogu abonementų savininkams ar turintiems savo mėgstamą vietą arenoje. 

Primename, kad "Žalgirio ekspreso" autobuso bilietai yra į abi puses - nuvešime iki arenos, o po rungtynių parvešime į miestą iš kurio atvykote. 

Įsigyti atskirai kelionę „Žalgirio ekspreso“ autobusu galima čia

"Žalgirio ekspresu" iš visos Lietuvos

„Žalgirio ekspresas“ į šias rungtynes važiuoja net iš devynių miestų: Vilniaus, Vievio, Elektrėnų, Žiežmarių, Alytaus, Prienų, Vilkaviškio, Marijampolės ir Druskininkų. Autobusai išvyksta iš autobusų stočių ar tarpmiestinio susisiekimo stotelių.

„Kautros“ autobusas jus atveš iki pat „Žalgirio arenos“. Po rungtynių autobusas Jūsų lauks prie arenos ir parveš į autobusų stotį iš kurios atvykote. Po oficialios rungtynių pabaigos autobusas Jūsų lauks 30 minučių.