ŽALGIRIO EKSPRESAS | EUROLYGA < Grįžti atgal
Žalgirio ekspresas: Žalgiris - Bayern

Kauno „Žalgiris“ ir ilgametė komandos partnerė „Kautra“ veža krepšinio fanus stebėti Eurolygos rungtynių. Keliauk į Eurolygos rungtynes autobusu kartu su būriu fanų! 

Kovo 14 dieną Kauno "Žalgirio arenoje" laukia kova su Miuncheno „Bayern“ komanda. Keliaukime kartu ir padėkime komandai siekti pergalės Eurolygoje. 

Paskubėk, nes bilietai sparčiai tirpsta.

Akciniai paketai nuo 7,9 €

Sirgaliai gali įsigyti akcinius paketus bei pirkti autobuso ir rungtynių bilietus atskirai. 

Į akcinį "Žalgirio ekspreso" paketą įeiną autobuso bilietai pirmyn ir atgal bei rungtynių bilietas 314-315 sektoriuose. 

Akcinio "Žalgirio ekspreso" paketo kaina skiriasi priklausomai nuo miesto iš kurio vyksite į rungtynes. 

Paskubėkite įsigyti akcinius paketus, nes jų skaičius yra ribotas. Akcinius "Žalgirio ekspreso" paketus galite įsigyti čia 

Išsirinkite norimą vietą arenoje

Jei norite keliauti į rungtynes "Žalgirio ekspresu", bet norite sėdėti geriausiose arenos vietose - puiku! 

Galite nusipirkti autobuso kelionę pirmyn/atgal bei vietą arenoje atskirai. Tai yra labai patogu abonementų savininkams ar turintiems savo mėgstamą vietą arenoje. 

Primename, kad "Žalgirio ekspreso" autobuso bilietai yra į abi puses - nuvešime iki arenos, o po rungtynių parvešime į miestą iš kurio atvykote. 

Įsigyti atskirai kelionę „Žalgirio ekspreso“ autobusu galima čia

"Žalgirio ekspresu" iš visos Lietuvos

„Žalgirio ekspresas“ į šias rungtynes važiuoja net iš devynių miestų: Vilniaus, Vievio, Elektrėnų, Žiežmarių, Alytaus, Prienų, Vilkaviškio, Marijampolės ir Druskininkų. Autobusai išvyksta iš autobusų stočių ar tarpmiestinio susisiekimo stotelių.

„Kautros“ autobusas jus atveš iki pat „Žalgirio arenos“. Po rungtynių autobusas Jūsų lauks prie arenos ir parveš į autobusų stotį iš kurios atvykote. Po oficialios rungtynių pabaigos autobusas Jūsų lauks 30 minučių.