MARGARITOS DROBIAZKO IR POVILO VANAGO šOU „ROKO SIMFONIJA ANT LEDO“ | KAUTRA | KAUTRA PLIUS | KAUNO ZALGIRIO ARENA < Grįžti atgal
Margaritos Drobiazko ir Povilo Vanago šou „Roko simfonija ant ledo“

Keliaukite autobusu į gražiausius gruodžio mėnesio renginius Kauno Žalgirio arenoje. Tęsdami prieš kelis metus pradėtą gyvo garso projektą Margarita ir Povilas šiemet kvies į antrąją „Roko simfoniją ant ledo“. Išskirtinė programa, simfoninis ROKO orkestras, talentingiausių šalies dainininkų atliekamos roko baladės, dailiojo čiuožimo žvaigždės, netikėti šou sprendimai ir ore sklandanti meilė – tobuliausias derinys šventiniam laikotarpiui. 

Bilietai į renginį čia.

Keliauk patogiais autobusais

Keliaukite į Žalgirio arenoje vyksiančią Roko simfoniją ant ledo iš visos šalies naujais ir patogiais autobusais. Vykite į Kauną patogiais Kautra plius autobusais. 

Juose rasite ne tik nemokamą 4G internetą, elektros lizdus, patogias sėdynes, daug vietos kojoms, bet ir media centrus - galimybę žiūrėti nemokamus filmus, klausytis muzikos kelionės metu. 

Nemokamas internetas

Keliaukite į Žalgirio areną autobusu ir kelionės metu naršykite internete. 

Kelionė neprailgs, nes jos metu galėsite nevaržomai naršyti internete. Taip pat kelionės metu nesibaiminkite, kad jūsų telefonas ar kompiuteris išsikraus - Kautra plius autobusuose yra elektros lizdai jūsų įrenginio įkrovimui.