AURUM 1006KM LENKTYNėS < Grįžti atgal
Aurum 1006km lenktynės

Keliauk į "Aurum 1006 km" lenktynes Kautros autobusu ir stebėk įspūdingą lenktynių maratoną su bendraminčių būriu. Keliauk į Palangą autobusu greitai ir patogiai.  

Keturių dienų lenktynių festivalis, turintis vieną unikaliausių trasų pasaulyje, nes tik šioms lenktynėms yra uždaromi viešo naudojimo magistraliniai keliai, prie kurių ir įsikuria visas lenktynių miestas. 

Tradiciškai renginys atidaromas ketvirtadienį „Dynami:t Super Sprint“ lenktynėmis, vykstančiomis Palangoje, Vytauto g. Jų metu žmonės iš arti gali pasigrožėti lenktyniniais automobiliais ir susipažinti su komandomis. Penktadienį ryte startuos išskirtinis, tik moterims skirtas “108 km Moterų iššūkis”, o  vakare – „Gera Dovana Drift“ čempionatas dūmais kaitins visą lenktynių teritoriją! Šeštadienį – 1006 km lenktynėms užleidžiama visa trasa. 

Atvažiuok į Palangą patogiai ir greitai Kautros autobusu ir pramogauk lenktynių metu. 

 

Keliauk patogiais autobusais

Keliaukite į "Aurum 1006 km" lenktynes iš visos šalies naujais ir patogiais autobusais. Vykite į Palangą Kautra plius autobusais. 

Juose rasite ne tik nemokamą 4G internetą, elektros lizdus, patogias sėdynes, daug vietos kojoms, bet ir media centrus - galimybę žiūrėti nemokamus filmus, klausytis muzikos kelionės metu. 

Nemokamas internetas

Keliaukite į vieną didžiausių auto sporto renginių Lietuvoje autobusu ir kelionės metu naršykite internete. 

Kelionė neprailgs, nes jos metu galėsite nevaržomai naršyti internete. Taip pat kelionės metu nesibaiminkite, kad jūsų telefonas ar kompiuteris išsikraus - Kautra plius autobusuose yra elektros lizdai jūsų įrenginio įkrovimui.