ROKO OPERA ''MEILė IR MIRTIS VERONOJE'' | KAUNO ZALGIRIO ARENA | KAUTRA | AUTOBUSU | I RENGINI AUTOBUSU < Grįžti atgal
Roko opera ''Meilė ir mirtis Veronoje''
Keliauk autobusu stebėti Romeo ir Džiuljetos istorijos, kuri skaičiuoja jau daugiau nei 400 metų. Šiais metais opera su jaunosios kartos žvaigždėmis – Ieva Zasimauskaite ir Justinu Jaručiu. Scenoje išvysite ne tik vienas ryškiausių šių dienų Lietuvos muzikos žvaigždžių, tačiau ir muzikinės bei teatro scenų grandus: Ingą Valinskienę, Vidą Bareikį, Kęstutį Cicėną, Andrių Bialobžeskį, Giedrių Arbačiauską, Marių Jampolskį, Justiną Lapatinską, Mindaugą Papinigį, Paulių Šinkūną, Aidą Barkauską bei kitus.
 
Bilietai į renginį čia.

Keliauk patogiais autobusais

Keliaukite į kultinę operą iš visos šalies naujais ir patogiais autobusais. Vykite į Kauną patogiais Kautra plius autobusais. 

Juose rasite ne tik nemokamą 4G internetą, elektros lizdus, patogias sėdynes, daug vietos kojoms, bet ir media centrus - galimybę žiūrėti nemokamus filmus, klausytis muzikos kelionės metu. 

Nemokamas internetas

Keliaukite į Žalgirio areną autobusu ir kelionės metu naršykite internete. 

Kelionė neprailgs, nes jos metu galėsite nevaržomai naršyti internete. Taip pat kelionės metu nesibaiminkite, kad jūsų telefonas ar kompiuteris išsikraus - Kautra plius autobusuose yra elektros lizdai jūsų įrenginio įkrovimui.