MOSCOW CITY BALLET „MIEGANčIOJI GRAžUOLė“ / KAUNAS | KAUNO žALGIRIO ARENA | < Grįžti atgal
Moscow City Ballet „Miegančioji gražuolė“

Didžiųjų švenčių metu keliaukite autobusu į „Maskvos miesto baletą“! Pirmą kartą Lietuvos žiūrovams bus pristatytas vienas gražiausių spektaklių „Miegančioji gražuolė“. Piotro Čaikovskio muzika, laikui nepavaldi Marijaus Petipa choreografija, įspūdingos dekoracijos ir rankomis siuvinėti kostiumai bei „Maskvos miesto baleto“ šokėjų meistriškumas – visa tai padės sukurti tikrą Naujųjų metų stebuklą. „Miegančioji gražuolė“ yra laikoma vienu geriausių klasikinio baleto pavyzdžių, o „Maskvos miesto baletas“ pristatys savo visame pasaulyje žinomos istorijos versiją.

Bilietai į renginį čia.

Keliauk patogiais autobusais

Keliaukite į Žalgirio arenoje vyksiantį "Maskvos miesto baletą" iš visos šalies naujais ir patogiais autobusais. Vykite į Kauną patogiais Kautra plius autobusais. 

Juose rasite ne tik nemokamą 4G internetą, elektros lizdus, patogias sėdynes, daug vietos kojoms, bet ir media centrus - galimybę žiūrėti nemokamus filmus, klausytis muzikos kelionės metu. 

Nemokamas internetas

Keliaukite į vieną gražiausių pasirodymų Žalgirio arenoje autobusu ir kelionės metu naršykite internete. 

Kelionė neprailgs, nes jos metu galėsite nevaržomai naršyti internete. Taip pat kelionės metu nesibaiminkite, kad jūsų telefonas ar kompiuteris išsikraus - Kautra plius autobusuose yra elektros lizdai jūsų įrenginio įkrovimui.