MAMA | KAUNO ZALGIRIO ARENA | MAMA APDOVANOJIMAI | I RENGINI AUTOBUSU | KAUTRA < Grįžti atgal
Metų muzikos apdovanojimai MAMA 2018

Keliaukite patogiais ir moderniais autobusais į metų muzikos apdovanojimus M.A.M.A. Pasipildę naujomis idėjomis 2019 metų sausio 25 dieną atsinaujinę apdovanojimai pasiruošę nustebinti visko mačiusią publiką inovatyviais sprendimais ir neįtikėtinais muzikiniais pasirodymais. Šį vakarą visos Lietuvos dėmesį prikaustys geriausių šalies atlikėjų pasirodymai, netikėti renginio vedėjai bei emocijos, apimančios kiekvieną gavusį M.A.M.A. statulėlę.

Daugiau apie renginį www.muzikosapdovanojimai.lt

Keliauk patogiais autobusais

Keliaukite į Žalgirio arenoje vyksiančius metų muzikos apdovanojimus M.A.M.A iš visos šalies naujais ir patogiais autobusais. Vykite į Kauną patogiais Kautra plius autobusais.  

Juose rasite ne tik nemokamą 4G internetą, elektros lizdus, patogias sėdynes, daug vietos kojoms, bet ir media centrus - galimybę žiūrėti nemokamus filmus, klausytis muzikos kelionės metu. 

Nemokamas internetas

Keliaukite į Žalgirio areną autobusu ir kelionės metu naršykite internete. 

Kelionė neprailgs, nes jos metu galėsite nevaržomai naršyti internete. Taip pat kelionės metu nesibaiminkite, kad jūsų telefonas ar kompiuteris išsikraus - Kautra plius autobusuose yra elektros lizdai jūsų įrenginio įkrovimui.