Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2019

Pasipildę naujomis idėjomis 2020 metų sausio 31 dieną atsinaujinę apdovanojimai pasiruošę nustebinti visko mačiusią publiką inovatyviais sprendimais ir neįtikėtinais muzikiniais pasirodymais. Keliaukite patogiais autobusais į Kauną ir stebėkite didžiausius Lietuvos muzikos apdovanojimus savo akimis.

Šį vakarą visos Lietuvos dėmesį prikaustys geriausių šalies atlikėjų pasirodymai, netikėti renginio vedėjai bei emocijos, apimančios kiekvieną gavusį M.A.M.A. statulėlę.
Daugiau apie renginį čia.

Keliauk patogiais autobusais

Keliaukite į Kauno Žalgirio areną iš visos šalies naujais ir patogiais autobusais. Vykite į muzikos apdovanojimus Kautra plius autobusais. 

Juose rasite ne tik nemokamą 4G internetą, elektros lizdus, patogias sėdynes, daug vietos kojoms, bet ir media centrus - galimybę žiūrėti nemokamus filmus, klausytis muzikos kelionės metu. 

Nemokamas internetas

Keliaukite į didžiausius Lietuvos muzikos apdovanojmus autobusu ir kelionės metu naršykite internete. 

Kelionė neprailgs, nes jos metu galėsite nevaržomai naršyti internete. Taip pat kelionės metu nesibaiminkite, kad jūsų telefonas ar kompiuteris išsikraus - Kautra plius autobusuose yra elektros lizdai jūsų įrenginio įkrovimui.