LILAS IR INNOMINE: 2009X2019 | KAUNO žALGIRIO ARENA | KAUTRA | KAUNAS < Grįžti atgal
Lilas ir Innomine: 2009X2019

Keliaukite autobusu į „Lilas ir Innomine“ dešimto gimtadienio išskirtinį koncertą „2009x2019“. Gimtadienius švęsti svarbu, jubiliejus – būtina. Būtent tokį, dešimties metų jubiliejų artėjantį pavasarį, kovo 9 dieną, švęs „Lilas ir Innomine“. Hipopo duetas tiki, jog Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyksiantis koncertas „2009x2019“ bus įsimintiniausias kada nors jų surengtas pasirodymas. Ypatingam koncertui grupė pasirinko ir ypatingą išplanavimą. Sceną jie nusprendė statyti „Žalgirio” arenos viduryje – tokiu būdu klausytojai galės būti arčiau, apsupti muzikantus iš visų pusių. „Šio koncerto tikslas yra labai paprastas – kai kitą kartą mūsų paklaus apie įsimintiniausią pasirodymą, po šio tikimės nebedvejoti”, – sako Lilas.

Bilietai į renginį čia.

Keliauk patogiais autobusais

Keliaukite į Žalgirio arenoje vyksiantį Lilo ir Inomine vakarėlį iš visos šalies naujais ir patogiais autobusais. Vykite į Kauną patogiais Kautra plius autobusais.  
Juose rasite ne tik nemokamą 4G internetą, elektros lizdus, patogias sėdynes, daug vietos kojoms, bet ir media centrus - galimybę žiūrėti nemokamus filmus, klausytis muzikos kelionės metu. 

Nemokamas internetas

Keliaukite į Žalgirio areną autobusu ir kelionės metu naršykite internete. 

Kelionė neprailgs, nes jos metu galėsite nevaržomai naršyti internete. Taip pat kelionės metu nesibaiminkite, kad jūsų telefonas ar kompiuteris išsikraus - Kautra plius autobusuose yra elektros lizdai jūsų įrenginio įkrovimui.