KAUNAS JAZZ < Grįžti atgal
Gregory Porter & Kauno miesto simfoninis orkestras

Didžiausias Lietuvoje džiazo festivalis „Kaunas Jazz“ rudenį pradeda su džiugia naujiena apie kitais metais vyksiantį jubiliejinį savo sezoną. 30-ojo festivalio proga Kauną aplankys ir festivalio publiką sveikins populiariausias pasaulyje džiazo vokalistas Gregory Porteris, surengsiantis išskirtinį pasirodymą su Kauno miesto simfoniniu orkestru. Keliaukite į renginį patogiais autobusais ir mėgaukitės geru džiazu Kauno Žalgirio arenoje.

Daugiau apie renginį čia.

Keliauk patogiais autobusais

Keliaukite didžiausią džiazo festivalio koncertą iš visos šalies naujais ir patogiais autobusais. Vykite į Kauno Žalgirio arena Kautra plius autobusais. 

Juose rasite ne tik nemokamą 4G internetą, elektros lizdus, patogias sėdynes, daug vietos kojoms, bet ir media centrus - galimybę žiūrėti nemokamus filmus, klausytis muzikos kelionės metu. 

Nemokamas internetas

Keliaukite į patogiu autobusu ir kelionės metu naršykite internete bei klausykite gero džiazo. 

Kelionė neprailgs, nes jos metu galėsite nevaržomai naršyti internete. Taip pat kelionės metu nesibaiminkite, kad jūsų telefonas ar kompiuteris išsikraus - Kautra plius autobusuose yra elektros lizdai jūsų įrenginio įkrovimui.