KELIONė AUTOBUSU IR DVIRAčIU < Grįžti atgal
Panemunės pilis. Kelionė autobusu + dviračiu

Savo laisvalaikį praleiskite aktyviai keliaudami po Lietuvą. Išbandykite bendras keliones autobusu ir dviračiu. Pradėkite kelionę autobusu ir tęskite ją savo dviračiu. O po kelionės įspūdžiais dalinkitės keliaudami patogiai atgal autobusu. 

Paruošėme jums puikų maršrutą po Panemunės pilis. Autobusu iš Kauno autobusų stoties nuvykstate į Raudonę. Tuomet puikiai išvystytu dviračių taku važiuojate link Jurbarko. Susipažįstate su Panemunės pilimis ir piliakalniais. Puiki proga surengti nedidelį pikniką. 

Kelionės pabaigoje privažiuojate Jurbarką ir iš autobusų stoties autobusu grįžtate atgal į Kauną. Maršruto ilgis - 24 kilometrai, tad jis puikiai tinka tiek pradedantiems, tiek patyrusiems dviratininkams. 

Išsirinkite tinkamiausią kelionės autobusu laiką ir susiplanuokite kelionę. Primename, kad dviratį nuvešime autobusu nemokamai

Pasinaudokite pigesne galimybe įsigyti bilietus internetu, pirkdami bilietą pirmyn/atgal. Jei keliaujate su šeima, kviečiame įsigyti Šeimos bilietą

Dviratį vežkitės nemokamai

Kiekvienas keleivis, įsigijęs autobuso bilietą važiuoti „Kautros“ tarpmiestiniu autobusu, dviratį gali vežtis nemokamai.
Nemokamai dviračius galite vežtis ištisus metus – ne sezono metu dviračiai vežami bagažo skyriuje, sezono ant specialių autobuso laikiklių. 

Rezervuokite vietą dviračiui

Pirkdami autobuso bilietą galite pasirinkti ar norite rezervuoti vietą dviračio vežimui ar ne. 
Ji skirta tam, kad būtumėte užtikrinti, jog dviratis bus nuvežtas tuo pačiu autobusu, kuriuo keliaujate.