KELIONė DVIRAčIU < Grįžti atgal
Kuršių Nerija. Kelionė autobusu + dviračiu

Autobusu nuvykstate į Klaipėdą, dviračių taku važiuojate iki Juodkrantės ar Nidos, pasimėgaujate pajūrio teikiamais malonumais ir kitą dieną autobusu grįžtate atgal.

Praleiskite laisvalaikį aktyviai keliaudami po Lietuvą. Išbandykite bendras keliones autobusu ir dviračiu. Pradėkite kelionę autobusu ir tęskite ją savo dviračiu. O po kelionės įspūdžiais dalinkitės keliaudami patogiai atgal autobusu. 

Paruošėme jums puikų maršrutą per Kuršių Neriją. Iš savo miesto autobusų stoties nuvykstate į Klaipėdą. Tuomet puikiu dviračių taku, keliaujate per Juodkrantę, Parvalką, Preilą iki pat Nidos. Puiki proga pasimėgauti švariu Lietuvos pajūrio oru ir gražiais vaizdais. 

Viso maršruto ilgis - 52 kilometrai,  norintiems niekur neskubėti, siūlome dalinti maršrutą į dvi dienas, apsistoti Juodkrantėje arba Pervalkoje, o kitą dieną tęsti kelionę iki Nidos. Kelionės pabaigoje atvykus į Nidos autobusų stotį, autobusu patogiai grįšite atgal.

Išsirinkite tinkamiausią kelionės autobusu laiką ir susiplanuokite kelionę. Primename, kad dviratį nuvešime autobusu nemokamai

Pasinaudokite pigesne galimybe įsigyti bilietus internetu, pirkdami bilietą pirmyn/atgal. Jei keliaujate su šeima, kviečiame įsigyti Šeimos bilietą

Dviratį vežkitės nemokamai

Kiekvienas keleivis, įsigijęs autobuso bilietą važiuoti „Kautros“ tarpmiestiniu autobusu, dviratį gali vežtis nemokamai.
Nemokamai dviračius galite vežtis ištisus metus – ne sezono metu dviračiai vežami bagažo skyriuje, sezono ant specialių autobuso laikiklių. 

Rezervuokite vietą dviračiui

Pirkdami autobuso bilietą galite pasirinkti ar norite rezervuoti vietą dviračio vežimui ar ne. 
Ji skirta tam, kad būtumėte užtikrinti, jog dviratis bus nuvežtas tuo pačiu autobusu, kuriuo keliaujate.