KELIONė DVIRAčIU IR AUTOBUSU < Grįžti atgal
Gintarinis pajūris. Kelionė autobusu + dviračiu

Savo laisvalaikį praleiskite aktyviai keliaudami po Lietuvą. Išbandykite bendras keliones autobusu ir dviračiu. Pradėkite kelionę autobusu ir tęskite ją savo dviračiu. O po kelionės įspūdžiais dalinkitės keliaudami patogiai atgal autobusu.

Pateikiame jums puikų pajūrio maršrutą, jį pavadinome "Gintariniu pajūriu". Autobusu nuvykite į Klaipėdą ir nuo autobusų stoties kelionę tęskite dviračių takų važiuodami iki Palangos ar Šventosios. Preliminari kelionės dviračiu trukmė:

 • iki Palangos - 1:30 min
 • iki Šventosios 2:30 min.  

 • Pasimėgavę pajūrio teikiamais malonumais autobusu iš Palangos ar Šventosios grįžkite atgal į miestą iš kurio atvykote. 

  Išsirinkite tinkamiausią kelionės autobusu laiką ir susiplanuokite kelionę. Primename, kad dviratį nuvešime autobusu nemokamai

  Pasinaudokite pigesne galimybe įsigyti bilietus internetu, pirkdami bilietą pirmyn/atgal. Jei keliaujate su šeima, kviečiame įsigyti Šeimos bilietą

  Dviratį vežkitės nemokamai

  Kiekvienas keleivis, įsigijęs autobuso bilietą važiuoti „Kautros“ tarpmiestiniu autobusu, dviratį gali vežtis nemokamai.
  Nemokamai dviračius galite vežtis ištisus metus – ne sezono metu dviračiai vežami bagažo skyriuje, sezono ant specialių autobuso laikiklių. 

  Rezervuokite vietą dviračiui

  Pirkdami autobuso bilietą galite pasirinkti ar norite rezervuoti vietą dviračio vežimui ar ne. 
  Ji skirta tam, kad būtumėte užtikrinti, jog dviratis bus nuvežtas tuo pačiu autobusu, kuriuo keliaujate.