DISKUSIJU FESTIVALIS BUTENT | BIRSTONAS | BUTENT | DISKUSIJU FESTIVALIS < Grįžti atgal
Diskusijų festivalis "Būtent"

Keliaukite patogiais autobusais į Birštone vyksiantį diskusijų festivalį "Būtent". Jau antrą kartą Lietuvoje organizuojamas politikos, verslo, mokslo, nevyriausybinių organizacijų atstovų (lyderių) susitikimas, kuriame kartą per metus bendrai ir įtraukiant kuo didesnę šalies gyventojų auditoriją diskutuojama svarbiausiomis to laikmečio valstybės raidos temomis bei aptariami tikslai gerovės valstybės link. 

Rugsėjo 7-8 dienomis Birštonas užsipildys pilietiškais ir neabejingais šalies raidai žmonėmis. Planuojama, kad antraisiais Lietuvoje rengiamo festivalio metais jame apsilankys apie 5 tūkst. pilietiškų ir neabejingų šalies raidai žmonių. 2017 m. festivalyje dalyvavo apie 3 tūkst. žmonių.

Daugiau apie festivalį čia.

Keliaukite autobusu pigiau

Keliaukite į festivalį "Būtent" patogiais "Kautros" autobusais su 55% nuolaida! Pirkdami bilietą įveskite nuolaidos kodą. Jūsų kelionės kainai bus pritaikyta speciali renginio nuolaida.

Iš Vilniaus: butentbirstonasvln
Iš Kauno: butentbirstonaskns
Iš Marijampolės: butentbirstonasmrj
Nuolaidos kodas galioja tik Kautros reisams.

Nemokamas internetas

Keliaukite į diskusijų festivalį autobusu ir kelionės metu naršykite internete. 

Kelionė neprailgs, nes jos metu galėsite nevaržomai naršyti internete. Taip pat kelionės metu nesibaiminkite, kad jūsų telefonas ar kompiuteris išsikraus - Kautra plius autobusuose yra elektros lizdai jūsų įrenginio įkrovimui.