Pagalba

Svarbu

 • Autobusubilietai.lt pirkti bilietai yra elektroniniai. Tai reiškia, kad teisingai pasirinkę ir apmokėję bilietą Jūs patys jį atsispausdinate. Internetu perkamiems bilietams galioja bendros taisyklės: galite savarankiškai pasirinkti bilieto rūšį pagal taikomas lengvatas, keisti išvykimo datą ir grąžinti bilietą.
 • Parduodamų vietų autobuse skaičius nuolatos kinta, todėl apmokėjimo procedūrai atlikti skiriamas 30 min laikas.
 • Lengvatine kaina pirktu bilietu gali naudotis tik tas keleivis, kuris turi atitinkamą pažymėjimą ar kitą dokumentą suteikiantį teisę važiuoti autobusu lengvatine kaina. Primokėti kainos skirtumą bilietui iki pilnos vertės, kuris buvo pirktas lengvatine kaina, NEGALIMA.
 • Apmokėtas bilietas automatiškai įtraukiamas į autobuso keleivių sąrašą ir pateikiamas autobuso personalui. Teisę važiuoti suteikia tik į keleivių sąrašą įrašytas bilietas.

D.U.K.

 • Kas yra elektroninis bilietas, kurį galiu nusipirkti Autobusubilietai.lt?

   Elektroninis bilietas - tai toks bilietas, kurio visa informacija saugoma elektroninėse laikmenose. Tokį bilietą reikia atsispausdinti ant paprasto balto A4 formato lapo.

  Ar šis atsakymas Jums padėjo?
 • Kaip galiu prisijungti prie jau nupirktų bilietų?

  Pagrindinio meniu juostoje svetainės viršuje užeikite ant Prisijungti nuorodos ir atsidariusiame blokelyje įveskite savo vartotojo vardą ir slaptažodį. Jei pirkote bilietus kaip neregistruotas vartotojas, bilietų valdymui naudokitės el.paštu atsiųstu laišku.

  Ar šis atsakymas Jums padėjo?
 • Kaip galiu grąžinti bilietus?

   Nusipirkę bilietus elektroninėje parduotuvėje juos grąžinti tik elektroniniu būdu, prisijungę prie savo bilietų srities. Visos bilietų grąžinimo sąlygos nurodytosBilietų pirkimo elektroninėje parduotuvėje Autobusubilietai.lt sutartyje.

  Ar šis atsakymas Jums padėjo?
 • Kur man atsiimti nusipirktus bilietus?

  Bilietų niekur nereikia atsiimti. Juos reikia atsispausdinti pačiam. Tai galite padaryti iškart nusipirkę bilietus. Taip pat galite atsispausdinti ir vėliau: prisijunkite prie savo bilietų ir pasirinkęs norimus spausdinti bilietus, spauskite mygtuką Spausdinti bilietus.

  Ar šis atsakymas Jums padėjo?
 • Kur reikia kreiptis dėl informacijos ir kilus problemoms?

   Kreiptis dėl iškilusių problemų ar informacijos galite elektroniniu paštu info@autobusubilietai.lt

  Ar šis atsakymas Jums padėjo?
 • Kreiptis dėl iškilusių problemų ar informacijos galite elektroniniu paštu info@autobusubilietai.lt

   Jei planuojate pirkti bilietus ne vieną kartą, siūlome tapti registruotais vartotojais, nes tokiu atveju Jums bus paprasčiau valdyti visus kada nors pirktus bilietus - juos matysite vienoje vietoje.

  Ar šis atsakymas Jums padėjo?
 • Ką daryti jei pamiršau slaptažodį?

   Pasinaudokite nuoroda Jei pamiršote slaptažodį, kuri yra po prisijungimo forma.

  Ar šis atsakymas Jums padėjo?
 • Kur galiu perskaityti Bilietų pirkimo elektroninėje parduotuvėje Autobusubilietai.lt sutartį?

   Šios taisyklės yra pateikiamos kaskart perkant bilietus ir su jomis privalote sutikti. Taisyklės taip pat pateikiamos mūsų svetainės dalyje Svarbi informacija.

  Ar šis atsakymas Jums padėjo?
 • Kaip pasikeisti kelionės datą?

   Kelionės datą galite pasikeisti prisijungę prie savo bilietų. Prie bilieto yra nuoroda Keisti vykimo datą. Toliau sekite nurodymais.

  Ar šis atsakymas Jums padėjo?
 • Ką daryti jei nesulaukiau autobuso arba dėl gedimo ar kitų nenumatytų sąlygų nepasiekiau kelionės tikslo?

   Tokiu atveju galite grąžinti bilietą arba jo dalį. Reikia prisijungti prie savo bilietų ir pasinaudoti prie bilieto esančia nuorodaGrąžinti bilietą. Kadangi tai bus grąžinimas po išvykimo, aprašykite visą situaciją kas ir kaip buvo. Mes išsiaiškinę situaciją Jums atsakysime ir grąžinsime pinigus.

  Ar šis atsakymas Jums padėjo?
 • Kaip rezervuoti atgalinio vykimo datą, turint bilietą atvira grįžimo data?

   Jei pirkote tarptautinį bilietą atvira grįžimo data, atgalinės kelionės datą rezervuoti galite tik elektroninėje parduotuvėje. Prisijunkite prie savo bilietų ir pasinaudokite nuoroda prie bilieto Rezervuoti grįžimo datą.

  Ar šis atsakymas Jums padėjo?